KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 17526572
nr 1752 6572
Kopparstick
Kolorerat, ”Gross-Horn”, 1800-tal. Bildmått: 29x34 cm, yttermått inklusive ram: 39x44
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 januari 2026
kl 21:00:46
100 kr
150 kr
200 kr
700 kr
700 kr
700 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor